מחפש מעצב/ת שוויצרי

פרוייקטים מעניינים מתדפקים על האימייל שלי באופן יומיומי, ואני נאלץ לדחות את רובם הגדול. אז אני מחפש מעצב/ת צעיר/ה שיצטרף לעבודה מרתקת.

11 נובמבר 2012

אולר שוויצרי

יש משהו קסום בעצמאות הטוטאלית כשעפים סולו.  אבל אין ברירה – פרוייקטים מעניינים מתדפקים האימייל שלי באופן יומיומי, ואני נאלץ לדחות את רובם הגדול. אז אני מחפש מעצב/ת צעיר/ה שוויצרי/ת שיצטרף לעבודה מרתקת.

עדכון: המשרה אויישה. אני אשמח להכיר אנשים מעניינים, אבל אין לי צורך כרגע בעובד נוסף.

האימייל שלי באופן יומיומי, ואני נאלץ לדחות את רובם הגדול. אז אני מחפש מעצב/ת צעיר/ה שוויצרי/ת שיצטרף לעבודה מרתקת.

קודם כל – למי שתוהה מה בדיוק אני עושה, האתר שלי אמור להסביר את הרוב: shahar.co.il.  אני מתכנן ומעצב אתרים ואפליקציות, בעיקר לסטארטאפים המדהימים שיש כאן בארץ. מנסה לספק חוויה שתהיה שמישה ונעימה, אבל גם עם טוויסט. יושב במשרד אינטימי בגבעתיים במרכז מסחרי ישן ושוקק חיים.

'שוויצרי'?

  1. מדוייק. חונכתי לעבודה קפדנית שאינה מזניחה את הפרטים הקטנים. את הטריקים הקטנים אוכל ללמד, אבל הדחף לשלמות יצטרך לבוא מבפנים.
  2. מולטידיסציפלינרי ('רב תחומי'?) – זה האולר מלמעלה. אני מאד מאמין בחיבור בין ההיבטים השונים של מוצר וחוויית משתמש. חשיבה מוצרית, טכנולוגיה, שפה, פסיכולוגיה, הומור – כולם באים לידי ביטוי בתוצרים, ובעיני זה חייב לעניין את מי שרוצה לפרוח בעשייה.

ואני מחפש בנאדם כמובן. או בת אדמה – מישהו שייקח את העבודה שלו ואת הלקוחות בכבוד, ברצינות, ובצניעות, ויידע להינות מהמקצוע המיוחד שלנו.
מוכן לשמוע על משרה חלקית/מלאה, עצמאי/שכיר. לא מעניין אותי תואר, רק יכולת קיימת/פוטנציאלית.

דברים מעניינים נא לשלוח לכאן: swiss@shahar.co.il (ולא לתגובות כאן למטה, ולא לפייסבוק. פליז.)

מכירים מישהו שנשמע מתאים? אשמח אם תשתפו/תפיצו/תמליצו.

תגובות